Kredyty hipoteczne

W naszej ofercie klient znajdzie wszystkie potrzebne informacje oraz bezpłatną pomoc w doborze odpowiedniego kredytu. 

Staramy się wybrać najkorzystniejszą ofertę dla naszego klienta. Nie zawsze decyzja negatywna jednego banku oznacza że nie dostaniemy kredytu w innym banku. 

 

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata. Mając tego świadomość poświęcamy naszym klientom tyle czasu, ile tego potrzebują. Czasem to kilka dni, tygodni, nawet miesięcy. To czas na badanie zdolności kredytowej, zadawanie pytań, zastanawianie się nad wariantami kredytu, wyjaśnianie wątpliwości, obaw. W naszej pracy, ten czas to najczęściej nie jedno spotkanie i nie jedna rozmowa.

Decyzja odnośnie przyznania kredytu należy do banku.

Dlatego wybór stosownej oferty dostosowanej do sytuacji Klienta i profesjonalne przygotowanie dokumentacji znacznie zwiększa szanse jego uzyskania.

Proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, nie jest łatwą drogą. Najlepiej wiedzą to Ci, którzy ją już przeszli. Nie ma dwóch takich samych procesów kredytowych. To sprawia, że nie pracujemy szablonowo. Każdy z klientów posiada swój cel kredytowania, znajduje się w określonej sytuacji finansowej, zawodowej. Dlatego też podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i skupiamy się na tym, by oferta banków była jak najbardziej dopasowana pod kątem jego potrzeb.